MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9726023
nr 972 6023
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 augusti 2015
kl 20:49:21
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)